środa, 27 marca
02:36

Wypasione koncerty ku uciesze ludu...

W tym roku miasto poszło na całego i ku uciesze mieszkańców zafundowało im bezpłatne koncerty z udziałem gwiazd polskich scen.

Nie wszyscy jednak byli zadowoleni. – Tak wielkie gwiazdy występują u nas za wielkie siano, a kto za to płaci? – komentowano. Często powtarzają się głosy domagające się wprowadzenia biletowania koncertów, jednak burmistrz nie może się przemóc. - Niech bilet wstępu na koncert kosztuje chociażby 10 zł, to ludzie to uszanują i na pewno będzie ich stać na taki wydatek – zgodnie mówi wielu mieszkańców.
Rzecz w tym, że za trzy miesiące odbędą się wybory samorządowe, więc burmistrz przyzwolił Miejskiemu Domowi Kultury na bezpłatne koncerty i zapewnił pieniądze z miejskiej kasy.
Jedynym koncertem, w którym partycypował podmiot zewnętrzny, był występ Dody na stadionie. Koncert przyblakłej gwiazdy uświetnił inaugurację 50. Lata na Pałukach. (...)

WIĘCEJ W AKTUALNYM WYDANIU GŁOSU NR 31 Z 1 SIERPNIA 2018 R.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem