wtorek, 18 grudnia
21:47

Kościuszki patykiem na wodzie pisana?

Ulica ta spędza sen z powiek nie tylko władzom miasta, ale też irytuje mieszkańców. Wszak jest willową i najdłuższą arterią, przy której mieszczą się liczne obiekty użyteczności publicznej, a przez to reprezentacyjną, jednak od wielu lat wymaga gruntownego remontu.

 

Fot. Jerzy MianowskiFot. Jerzy Mianowski

 

Dziś jej przebudowa jest jeszcze patykiem na wodzie pisana. Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że w przyszłym roku może nie dojść do jej rozbudowy... Zadanie to wymaga uchwalenia przez radnych wojewódzkich odpowiednich środków na ten cel, a przede wszystkim rozstrzygnięcia przetargu na roboty budowlane, do czego może dojść dopiero w 2018 r.

ZASŁUGI PO UWAŻANIU?
Do tej pory sprawa ta ślimaczyła się, przy czym zainteresowani samorządowcy – były burmistrz Stanisław Wilczyński, radny sejmiku Jarosław Berendt, burmistrz Krzysztof Poszwa - przypisywali sobie zasługi. Niewątpliwie inicjatywa rozbudowy wypłynęła od Wilczyńskiego w 2014 roku.

 

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 40 Z 4 PAŹDZIERNIKA 2017 R.

 

Komentarze   

 
+3 #1 ... 2017-10-05 18:58
ten sukces ma wielu ojców. I jednego dziadka :-D
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem