wtorek, 10 grudnia
00:52

Trzecia porażka lidera

Nielba Wągrowiec na swoim parkiecie nieznacznie uległa zespołowi z Olsztyna i czuje oddech rywali na plecach.

Przegrana z Warmią Energa Olsztyn była trzecią ligową porażką w sezonie 2018/19. Nikt nie miał wątpliwości, że rywale z Olsztyna w szczypiorniaka grać potrafią i że nie poddadzą się liderowi zaraz po wejściu na parkiet. W dodatku Nielba doświadczyła w ostatnich spotkaniach, co oznacza u rywali powiedzenie: „bij mistrza”. Goście trafili jako pierwsi, a w 8 minucie prowadzili już 4:0. W tej samej minucie do bramki Warmii trafił Dariusz Widziński. Zaraz potem trafiali: Paweł Gąsiorek i Łukasz Hoffmann. W 18 minucie Dariusz Skrzypczak doprowadził do remisu 6:6, by potem Nielba objęła prowadzenie. Jednakże rywale nie pozwolili gospodarzom odskoczyć na więcej niż jedno trafienie. Nie mniej pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem Nielby 12:10 po trafieniu Igora Drzazgowskiego, który rozegrał kolejne udane zawody, przy okazji strzelając sześć bramek w meczu. Okazał się najskuteczniejszym łowcą bramek w zespole Nielby. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 15 Z 10 KWIETNIA 2019 R.