wtorek, 10 grudnia
00:54

Wygrali i są liderami tabeli

PAWEŁ SMOLIŃSKI zdobył osiem bramek, a BARTOSZ ŚWIERAD przypieczętował zwycięstwo.

Po wznowieniu rozgrywek przyszedł czas na pierwszy mecz przed własną widownią. Rywalem Nielby Wągrowiec była drużyna Mazura Sierpc, która zajmuje miejsce w środku tabeli. Podopieczni Bartosza Świerada nie mieli łatwego zadania, choć te dwie drużyny dzieli kilkanaście punktów w tabeli.
Nielba zaczęła spotkanie obiecująco, bo prowadziła już 4:1, ale rywale nie padli przed liderem na kolana i przewaga żółto-czarnych najczęściej wynosiła jedno trafienie. Broniący bramki gospodarzy Artur Gawlik miał swój dobry dzień i popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami. Jemu to Nielba zawdzięcza to, że w drugiej połowie rywale nie wyszli na prowadzenie. Szczególne uznanie kibiców zyskały jego interwencje w sytuacji sam na sam. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się trzybramkową przewagą Nielby. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 07 Z 13 LUTEGO 2019 R.