czwartek, 22 sierpnia
06:52

Czy Nielba utrzyma fotel lidera?

Wągrowczanie wygrali ostatni wyjazdowy mecz i wrócili na prowadzenie. Strzelecką formę odzyskał PAWEŁ GREGOR i rzucił 10 bramek. Jest drugi w strzeleckiej generalce.

Szczypiorniści Nielby Wągrowiec powrócili na fotel lidera. Ich najgroźniejszy rywal, czyli Sokół Lubiana Porcelana Kościerzyna walczył z GKS Żukowo. Wygrana daje mu powrót na prowadzenie, ponieważ wągrowczanie mają zaledwie dwupunktową przewagę. Trzecia lokata należy do drużyny z Gdańska, ale ona traci do pierwszego miejsca cztery oczka, przy takiej samej liczbie rozegranych spotkań.
- Rundę jesienną możemy uznać za udaną, o czym świadczą wyniki – ocenia trener nielbistów Bartosz Świerad. – Nie możemy się jednak tym zadowolić, bo jeszcze mamy dużo do zrobienia. Musimy poprawić masę elementów. Analiza gry i wyciąganie wniosków to podstawa dobrego funkcjonowania na parkiecie. Trzeba także się uczyć nowych rzeczy. Przed nami przerwa świąteczna, ale później zacznie się ciężka praca na treningach. Innej drogi do sukcesu po prostu nie ma. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 50 Z 12 GRUDNIA 2018 R.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem