piątek, 19 kwietnia
04:35

Mistrzyni Polski skacze jak natchniona

MARIANNA KOŁACKA wywalczyła złoty medal w skokach przez przeszkody. Klub z Damasławka był drugi w klasyfikacji generalnej.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży odbyła się w Strzegomiu niedaleko Wrocławia. Wzięła w niej udział zawodniczka Klubu Jeździeckiego Sokół Damasławek Marianna Kołacka. Czternastoletnia amazonka wygrała kategorię juniora młodszego, co dało jej tytuł mistrzyni Polski. Była jedyną zawodniczką z powiatu wągrowieckiego. Samotnie wywalczyła również drugie miejsce drużynowo i puchar dla swojego klubu w klasyfikacji generalnej.
- Jest to mój pierwszy złoty medal o takim znaczeniu i bardzo się z tego cieszę. Pojechałam na koniu Tamburynek, który doskonale się spisał, chociaż nie było łatwo – mówi zadowolona juniorka Sokoła. – Przed dwoma laty byłam czwarta w Cavaliadzie, ale jechałam na kucu. Nie wygrałam wtedy konkursu, jednak zajmowałam miejsca w czołowej trójce. (...)

WIĘCEJ W AKTUALNYM WYDANIU GŁOSU NR 30 Z 25 LIPCA 2018 R.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem