poniedz., 25 marca
14:36

Wieczór niespodzianek

Tłumy widzów wypełniły halę Ośrodka Sportu i Rekreacji podczas gali MMA Slugfest 12 w Wągrowcu. Wieczór pełen emocji zakończył się walką, jakiej nikt się nie spodziewał.

FOT. Konrad Szadkowski

Tak jak zapowiadali organizatorzy, sobotnia gala MMA była rekordem frekwencyjnym. Wszystkie bilety rozeszły się na pniu i 1300 osób zasiadło na trybunach oraz płycie hali. Było to o niewątpliwie profesjonalne widowisko, doskonale zorganizowane, ze świetną oprawą muzyczno-wizualną, które wągrowczanie zapamiętają na długo.
Galę otworzył burmistrz Krzysztof Poszwa, a całość poprowadził Krzysztof Skrzypek, jeden z organizatorów. Na samym początku wszyscy zawodnicy zaprezentowali się na wybiegu, po czym nadszedł czas na pierwsza walkę. Jako pierwsi stanęli w klatce amatorzy Damian Kowalski i Mateusz Leśnikowski. Kolejne pojedynki odbywało się między profesjonalnymi zawodnikami. (...)

 

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 44 Z 1 LISTOPADA 2017 R.

 

Komentarze   

 
+1 #2 efqre 2017-11-15 19:43
Poszwa już niedopina marynarki
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #1 wcef 2017-11-02 11:30
Na takie gówno pieniądze z miasta się znalazły a na inne rzeczy niema
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem