wtorek, 21 listopada
02:39

Mistrzowie napięcia

Obie powiatowe drużyny - Nielba Wągrowiec i Wełna Skoki - potrafią przyprawić kibiców o szybsze bicie serca.

W pierwotnym terminie spotkanie miało być rozegrane 7 października, jednakże na rozegranie meczu nie pozwolił fatalny stan boiska. Drużyny spotkały się zatem w środę 11 października. Piłkarze Wełny mieli rachunki do wyrównania z rywalem, bowiem w sezonie 2015/2016 przegrali na swoim boisku 1 - 4. Kotwica pozostała wtedy w czwartoligowym gronie, Wełna spadła na jeden sezon do klasy okręgowej. Do przerwy wynik brzmiał 1-1 i nic nie zapowiadało katastrofy. Po przerwie piłkarze Wełny, wyraźnie rozkojarzeni, dali sobie w ciągu ośmiu minut wbić kolejne trzy gole, odpowiadając zaledwie jednym. Kotwica Kórnik potrafi w piłkę grać, co udowodniła pokonując w sobotę pretendującą do podium IV ligi Wartę Międzychód i to na jej boisku(...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 41 Z 11 PAŹDZIERNIKA 2017 R.