czwartek, 23 listopada
16:43

Relaks Merxa

MARTA GOGOLEWSKA, SŁAWOMIR SPŁAWSKI I JERZY DRZEWIECKI zwyciężali w swoich kategoriach wiekowych.

Krótką przerwę pomiędzy poważniejszymi startami kolarze wągrowieckiej grupy Merx Team wypełniają rozluźniającymi mięśnie wyścigami. Oczywiście z sukcesami.
Dla rozruszania nóg Sławomir Spławski wygrał w czwartek rywalizację na poznańskim torze. Jechał z prędkością 45 kilometrów na godzinę przez 50 kilometrów. Oprócz niego w swojej kategorii zwyciężyła Marta Gogolewska. Czwarte miejsce zajął Paweł Rychlicki.
Trzy dni później wągrowiecki team pojechał do Gdyni. Tam w krajowych mistrzostwach Elity, na 136-kilometrowej trasie w kategorii wiekowej powyżej 50 roku życia, Artur Spławski zajął trzecią lokatę (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 26 Z 28 CZERWCA 2017 R.