środa, 23 maja
18:41

Popcorn na sesji

Chyba znalazłam sposób jak łatać dziurę budżetową! Może nie od razu tę w państwie, ale w Wągrowcu. Wprawdzie to póki co faza projektu, ale... podzielę się z Wami. Może warto zacząć biletować sesje Rady Miejskiej, bo po ostatniej czułam się jak na komedii, chociaż czasami był to kiepski dramat.
Sesja powinna być poważna, wszak poważne rzeczy dla mieszkańców są tam ustalane... Tak mnie się tylko wydawało. radni przekonali mnie, że trzeba iść z duchem czasu i wprowadzać urozmaicenia.
Nie ma to jak pyskówki, a przepraszam, to były kulturalne wymiany zdań między rajcami, którzy wzajemnie wywoływali się do przysłowiowej tablicy. Wiecie czego mi brakowało? Tylko popcornu i może to kolejna sprawa, którą warto by wprowadzić?
Niestety, po ostatniej, trwającej w nieskończoność sesji (przez którą nie pojechałam na trening siatkówki, czego mi znajomi mogą nie wybaczyć, bo planowałam się zjawić z imieninowym ciastem), jestem podłamana toczącymi się w ratuszu rozmowami. Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie i rację, że każdy chciałby, aby jego było na wierzchu, ale od czasu do czasu - dla dobra mieszkańców - wypadałoby załatwić prywatne wojenki na korytarzu lub przy kawie, a nie publicznie bawić się w przepychanki, gdzie jedni płaczą, drudzy się śmieją, a jeszcze inni spoglądają na zegarek, bo noc za pasem.
Póki co, ja sobie, oni sobie i... kolejne burzliwe, może wesołe, może nie, sesje przed nami.

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem