sobota, 26 maja
21:52

Babskie lato

Raz deszczyk, raz słońce i tak samo z kobietami. Brzmi szowinistycznie? Ależ skąd. Przyznajmy się drogie panie, że nasze zachwiania nastrojów to tak jak z pogodą: raz lepiej raz gorzej, ale tym razem nie o tym.
Niedawno miałam okazję gościć u naszych kochanych seniorek, które pokazały, że ruch to zdrowie. Były wygibasy, były śmiechy i zabawne przebrania. Wszystko to zrobione jednak ze smakiem i uśmiechem, ale tym szczerym, a nie szyderczym.
Uśmiechy na mej twarzy pojawiają się też w innym momencie. Ja rozumiem, że lato przyszło i męska część załogi tego świata zaciera ręce, czekając na kuse spódniczki, głębokie dekolty i nieziemskie widoki, którymi rozkoszuje się ich wyobraźnia. Też nie mam nic przeciwko temu, aby mijać na ulicy piękne dziewczyny w krótkich spodenkach, ale wszystko w ramach przyzwoitości, a nie jak to bywa w dużo za małych ciuszkach.
Rozumiem, że skoro rok temu bez problemu się któraś mieściła w daną bluzeczkę, to i w ten powinna, ale drogie panie... to nie my przecież przytyłyśmy, lecz z pewnością ta niedobra pralka i środki, które kupujemy po niewybrednej cenie, skurczyły nam ubrania. Eh... co za pech.
I cóż zrobić? Moim zdaniem powinno się pożegnać z tymi kochanymi ciuchami i po prostu je oddać lub wyrzucić. Ale nie! Nie wszyscy tak robią! Lepiej na siłę wciskać się w rozmiar M, albo jeszcze lepiej S i udawać super seksi lasencję. A później człowiek idzie do sklepu i widzi jak w kolejce pochylają się do granic wytrzymałości rozciągnięte majtki rozmiaru eski i tona tłuszczu, która je oblewa. No to, to raczej seksi nie jest. I chyba nie tylko panowie powiedzą fuj, ale i również żeńska płeć przyzna, że apetycznie to nie wygląda.
Warto zatem przygotować się do lata z głową. I to nie tylko chodzi o rozważne zachowanie nad wodą, co podkreślają służby ratunkowe i ratownicy WOPR-u, ale też o trochę oleju w głowie, co do letniego ubioru, o co po prostu prosi społeczeństwo. Ale żeby nie było tak miło panom, to dodam, że podkoszulki bez rękawków i to te w siateczkę też do apetycznych nie należą.
Tak więc zadbajmy, aby miło nam było w lato.

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem