baner GW 

 
niedziela, 18 marca
01:45

Profesjonalny domownik

Tegoroczne lato to już historia. Było i nie wróci więcej. I od nowa szkoła, praca, jesień, szaro wszędzie i raczej ponuro, dzień co prawda tak samo długi, ale krótko jasno i słonecznie. Taka kolej rzeczy i nie ma co narzekać na to, na co nie mamy wpływu, bo to tylko pogarsza nasze samopoczucie, a nie o to przecież w życiu chodzi.
Jako, że wrzesień, to i telewizja zmienia ramówkę programową z urlopowej mizeroty na, według wszystkich stacji, bardzo atrakcyjną i ciekawą. Telewizor wszak w domu niezbędny, jak łazienka czy łóżko, to okno na świat, jakby nie było. To taki domownik, który nie zajmuje miejsca przy stole, nie używa wody, nie brudzi i nie chodzi po domu, ale jest w naszym codziennym życiu i nawet nie dopuszczamy myśli, że mogłoby go nie być. Mało tego, zawsze musi być włączony, obojętnie czy oglądamy jakiś program, czy nie i powinien być nie byle jaki, bo przecież patrzymy w niego codziennie. Taki profesjonalny, jak na bardzo ważnego domownika przystało. W telewizji jest teraz tyle programów, że nie wiadomo co oglądać. Najczęściej oglądane pozycje to, oprócz programów informacyjnych, oczywiście seriale. Jest ich tyle, że czasami się myli, gdzie kto gra i co się dzieje. Jakby wartościować te tasiemce według muzyki, to takie telewizyjne disco polo. Lekkie, łatwe i przyjemne. Niektórzy mówią, że z życia wzięte, a inni, że zmiękczają mózg. Jednak wszystko jest dla ludzi i każdy może oglądać co chce. W tym roku ramówka telewizyjna też szalona nie jest, telenowele nowe i stare, programy paradokumentalne i kulinarne oczywiście. Ciągle te same twarze i czasami zastanawiam się, czy pani Gessler płaci telewizji czy telewizja jej, bo w TVN nie ma dnia, żeby jej nie było razem z promowaną przez nią rodziną. Zresztą nie tylko ona, bo takich opatrzonych, przylepionych do kamery osób jest więcej Jakby chociaż pani Rozenek-Majdan - bez przerwy za rączkę z mężem. To już nudne i nie chcę na te same buźki wygładzone bez przerwy patrzeć. No, ale zawsze mogę przełączyć, jakby ktoś powiedział, ale płacić trzeba, bo domownik za darmo nie pokazuje.
Jedno jest pewne, że telewizja to potęga, a dom bez pilota do przełączania domownika jest bez życia. Ot i z życia wzięte.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem