sobota, 23 czerwca
04:44

Pa, Bea

Z ostatniej chwili. Desygnowany na premiera wicepremier Morawiecki zapowiedział rechrystianizację Polski. Umysł premiera zajmuje sprawa, że kościoły są puste, naród się nie modli, itp. Strzał w dziesiątkę. Podrożała i drożeć będzie żywność, więcej zapłacimy za wodę, do rachunków za prąd dojdzie opłata mocowa, ale staniały usługi przejażdżki karuzelą. Jeśli dodać do tego fakt, że emerytury będą niższe, szczególnie dla kobiet, to nie pozostanie nic innego jak się modlić. I wtedy naród wróci do pustoszejących kościołów także na terenie naszego powiatu głównie za sprawą naziemnego personelu Pana Boga. A ponieważ nowy premier udzielił pierwszego wywiadu telewizji i radiu dobrodzieja z Torunia, to dwóch rzeczy możemy być pewni: zaoszczędzi się - pardon: wyciągnie się od obywateli, żeby sypnąć dobrodziejowi kolejne miliony, a po drugie pewny byt na rządowych posadach będą mieli pieszczochy ojca dyrektora.Naród już dawno pokazał pani premier (byłej już) żółtą kartkę i ta tak się przyzwyczaiła do tego koloru, że waliła po oczach swoją odzieżą. Ktoś od dawna kiepsko doradzał pani premier w kwestii ubioru i broszek, ale to teraz broszka pani wicepremier bez teki. Za objęcie teki bez teki ds. spraw społecznych szczególnie powinny być wdzięczne kobiety, bo dawno nie miały tak „empatycznej” powierniczki swojego losu. Drogie panie, moment zasady: dzieci - kuchnia - kościół bliski. Nie zniszczcie tylko czarnych parasoli.Pa Bea zostaje w rządzie, a wraz z nią kolejna Bea z tercetu. Mowa o tej, co tak ładnie wita zawsze w imieniu rządu ojca dyrektora, że on sam nie zawsze może uwierzyć w to, jak jest wspaniały i doskonały. Wierzy tylko wtedy, gdy przelewy przed sześcioma zerami mają ze dwie, trzy dziesiątki, bo mniejsze kwoty to: „jakieś drobne”. Nowy premier zapowiedział, że druga z tercetu Bea ma pewną posadę, co zapewne ucieszyło trzecią Beę, nie minister wprawdzie, przyboczną prezesa, rozdającą razy na lewo i prawo, jak jakiś co najmniej naczelnik państwa. Za zasłoną pod nazwą: rekonstrukcja rządu przeprowadzono w sejmie likwidację trójpodziału władzy. Pan prezydent wtedy był albo w Wietnamie, albo spijał w męskim gronie browara z górnikami na Śląsku. Pa, Bea. Europa płacze, ale nie z Twojego powodu.

Komentarze   

 
+1 #5 Jan 2018-01-03 21:32
Cytuję kk:
moze sobie w leb pizdnij wyznawco sredniowiecza?

Niestety ale Pan Staszek ma absolutna rację. Te panie z parasolkami maja nie do końca równo pod sufitem i tak dokładnie wie wiedzą nawet czego chcą. Wystarczy chwilę porozmawiać i ...unikac. Na szczęście jest ich bardzo mało a takie co zachowuja sie tak jak pan Staszek napisał zawsze będą mieć szacunek normalnego faceta.
Rozumiem, że tradycyjne wartości, czyli najwazniejsza jest rodzina, wychowanie dzieci, pamietanie o tradycjach to sredniowiecze ...? Co pan / pani proponuje w zamian?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #4 kk 2017-12-21 21:45
dotyczy staska :-|
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #3 kk 2017-12-21 21:43
moze sobie w leb pizdnij wyznawco sredniowiecza?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #2 Jan 2017-12-18 11:37
Ale wylew kur..y. Co sie stalo Panu redaktorowi?
"...wyciągnie się od obywateli, żeby sypnąć dobrodziejowi kolejne miliony, a po drugie pewny byt na rządowych posadach będą mieli pieszczochy ojca dyrektora..." - chodzi o ojca dyrektora Michnika pewnie? Bo wpływy z rzadu PO do jego prywatnej gazety to 51,6 % całosci wpływów!! Lis tylko 21 uszczyknął, no ale przeciez jemu to wolno, no nie?
"...Naród już dawno pokazał pani premier (byłej już) żółtą kartkę i ta tak się przyzwyczaiła do tego koloru, że waliła po oczach swoją odzieżą...." - co za argumenty, he, he, he ... Naprawde na poziomie...budk i. Ale narod chyba niedawno pokazał 50 % dla tego co reprezentuje PIS. Nie mylę się? Taki głupi jak mysli Lis nie jest do końca. I stąd zapewne te wycie pod niebiosa na rząd.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #1 Stanisław 2017-12-14 13:45
Moja żona pracuje, zajmuje się dziećmi, bardzo smacznie gotuje i chodzi do kościoła. I za to wszystko bardzo ją szanuję i kocham. Przykro mi, iż nie szanuje Pan takich wspaniałych kobiet, a woli te, które nic nie robiąc konkretnego, biegają z czarnymi parasolkami, walcząc o prawo do zabijania własnych dzieci. De gustibus non est disputandum, ale o wartościach powinno się mówić. Szkoda mi takich ludzi, jak Pan, którzy zapatrzeni w fałszywe nowości przegrywają swoje życie, a widząc to, walczą bezsensownie ze zdrowymi tradycyjnymi wartościami.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem