środa, 25 kwietnia
05:18

Kąpiel w Polsce

Kolejne protesty kobiet, bo państwo znowu uzurpuje sobie prawo do sterowania życiem obywateli. Nawet nie ma sensu komentować niektórych bzdur, wygadywanych przez polityków czy księży o rodzeniu dzieci z gwałtów czy też skazanych przez rozmaite wady na śmierć tuż po urodzeniu. O traumie matek nie myśli nikt z tego doborowego towarzystwa.
Prokuratura w Poznaniu stwierdziła, że wrocławscy policjanci nie będą oskarżeni za nieumyślne spowodowanie śmierci Igora Stachowiaka na komisariacie, mimo iż zakutego w kajdanki razili paralizatorem. Podczas „nieformalnego przesłuchania” w toalecie. Czterej funkcjonariusze odpowiedzą tylko za przekroczenie uprawnień.
Podczas gdy Niemcy czy też Duńczycy emocjonują się faktem, że ich seriale ukazują się (niemiecki „Dark”) bądź też będą się ukazywać (duński „The Rain”) na idącej przebojem platformie streamingowej Netflix, kiedy ma być stworzony dla niej polski serial, to jednemu z prawicowych dziennikarzy się to nie podoba. Bo serię będzie reżyserować Agnieszka Holland... Kiedy polska produkcja ma szanse na globalną dystrybucję, to zawsze znajdzie się maruda, który chyba truje dla trucia. Tym bardziej, że gatunek to political fiction, a wzmiankowany redaktor nie miał przecież okazji go widzieć.
Właściciel browaru produkującego piwo „Ciechan” z pieniędzy przeznaczonych na funkcjonowanie swego biura poselskiego opłaca sam siebie, przelewając kasę na konto Tygodnika Ilustrowanego, którego również jest właścicielem. Na tzw. jedynce bywają głównie jego zdjęcia. To piwko może się odbić czkawką.

Komentarze   

 
+2 #1 Jan 2018-04-01 20:44
"...Bo serię będzie reżyserować Agnieszka Holland..." - Holland, Holland - to ta co mówi publicznie: "...Holland najpierw przypomniała o „faszystowskim” jej zdaniem Marszu Niepodległości, a potem oświadczyła, że to bzdura, że większość Polaków ratowała Żydów..."?
Ta z potężną obsesją na punkcie PIS i Kaczyńskiego..? Wieksza od tej jaka przejawia Pan redaktor ...
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem