wtorek, 19 czerwca
17:58

Palba

 

ZbikowskiZbikowski

Nadszyszkownik Szyszko nieco wycofany, ale myśliwi nadal w natarciu. Co chwilę ktoś może dostać w łeb, teraz oberwał pies pod Wągrowcem. Dlatego właśnie nie jestem za powszechnym dostępem do broni palnej. Zdaję sobie sprawę, że jest wiele osób normalnych, którzy mają broń, ale jest też spora grupa nienormalnych. O sprawie informuje grupa „Ludzie przeciwko myśliwym”, która zbiera coraz więcej zwolenników. Takich, którzy mają nieco dość walniętych typów z flintami. Badania psychologiczne to farsa.
Weźcie się ludzie za grzyby i jagody (dopóki jeszcze w Polsce można), a przestańcie łoić w te zwierzaki. Co trzeba mieć w głowie, żeby pukać do psów? A przecież to nie pierwsza taka historia.
Mój pies biegał swobodnie, kiedy mieszkałem na Pomorzu (otwieraliśmy tylko drzwi od mieszkania, żeby sobie wyszedł), dziś nie wiem, co by z nim było, skoro potrafią głąby strzelić do psa, który jest razem z właścicielem na spacerze.
O uprawnieniach myśliwych do wchodzenia na tereny prywatne już nie wspomnę.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem