sobota, 24 marca
02:11

O mediach rozmaitych

Opole za nami, a w wraz z nim żenujący popis Jana Pietrzaka, który niezbyt przypadł do gustu publiczności. Konkurować z nim może jedynie Andrzej Rosiewicz ze swoją debilną piosenką sławiącą Donalda Trumpa. No, ale kiedyś pucował Gorbaczowowi, więc przynajmniej konwencja zachowana.
Jak już jesteśmy w okolicach Rosji, to warto przypomnieć, że w maju zmarł Stanisław Pietrow, pułkownik, który powstrzymał się od uruchomienia procedur kontrataku nuklearnego (wystąpił błąd odczytu elektroniki, sugerujący, że Amerykanie wystrzelili rakiety na ZSRR). Człowiek, który prawdopodobnie ocalił świat, został zwolniony z pracy i ukarany naganą, ponieważ nie zastosował się do ustalonych wytycznych. Żenującą postawą wykazał się aktor Kevin Costner, który nakręcił o nim film, a słysząc o jego problemach życiowych, wysłał mu czek na... 500 dolarów. Jego śmierć nie obeszła nikogo, dowiedziano się o niej dopiero teraz.
W radiowej Trójce kolejne dobre zmiany, tym razem odchodzi Niedźwiedzki. Podczas komentowania sprawy, nie omieszkał wbić delikatnej szpili obecnej władzy, którą wielu obwinia za upadek tej stacji.
Sieć księgarni Matras bankrutuje i powoli zamyka swoje obiekty. Ale to chyba nikogo specjalnie nie dziwi. Książki nie są zbyt popularne wśród gawiedzi, natomiast stanowczo są zbyt drogie. Natomiast te sprzedawane w supermarketach to bardzo często niestety chłam, na który nie każdy się skusi (mimo niskich czasami cen i przecen). Ja w ogóle mam z tym nielichy problem, bo bibliotek nie lubię (każdy tom pchałbym od razu na półkę i żeby już tam została), a pieniądze, które dziś trzeba wydać na książki, potrafią skutecznie przerazić.

Komentarze   

 
-1 #1 Jan 2017-09-26 14:16
"....a w wraz z nim żenujący popis Jana Pietrzaka, który niezbyt przypadł do gustu publiczności. Konkurować z nim może jedynie Andrzej Rosiewicz ze swoją debilną piosenką sławiącą Donalda Trumpa. No, ale kiedyś pucował Gorbaczowowi, więc przynajmniej konwencja zachowana...."
Na pewno do gustu przypadłaby w Opolu twórczość Nergala czy Dekapited. Sam szczyt elegancji i dobrego smaku, zaiste ... A Gorbaczow to nie był to ten który zaprzestał wyścigu zbrojeń, pozwolił na zjednoczenie Niemiec, poluznił sznurki Polsce i pozwolił na pierestrojke? Laureat pokojowej nagrody Nobla z tego tytulu ? Nie rozumiem w związku z tym do końca co zrobił żle Rosiewicz pucujac mu? Pucowanie Jaruzelskiemu byloby bardziej na miejscu zapewne?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem