środa, 23 maja
16:58

Sama chciała...

Znany na całym świecie polski zespół metalowy Decapitated, który grał na wągrowieckiej RockNocy, został aresztowany podczas trasy koncertowej w USA. Czterej członkowie są oskarżeni o zbiorowy gwałt na jednej z fanek. W tej chwili ich adwokat powiedział, że na pewno posiedzą kilka tygodni w więzieniu (czeka ich międzystanowa ekstradycja), a grozi im od 8 do 20 lat odsiadki. W tej chwili ciężko coś wyrokować. Muzycy nie przyznają się do winy, aczkolwiek do seksu prawdopodobnie doszło (jak wynika z zeznań). Przed amerykańskimi groupies ostrzegał już kiedyś Adam „Nergal” Darski, więc dopiero po dochodzeniu dowiemy się, jak sprawy naprawdę wyglądały.
Gwałty to ostatnio popularny temat. Po Polce zaatakowanej przez imigrantów w Rimini, przemocy seksualnej doznała Finka w Rzymie (napastnikiem również był imigrant). Z drugiej jednak strony rzadko zwraca się uwagę, do ilu takich przypadków dochodzi w kraju (a jest ich sporo). I to Polacy robią to Polkom. Tak że całe to machanie państwową szabelką, gniewne komentarze i próby ściągnięcia winnych do polskiego więzienia (w sumie niby po co?) uważam za niezbyt trafione. I jak zwykle, powtórzę: zajmijcie się edukacją seksualną w Polsce, bo jak widać jest niezbędna.
Tymczasem w szkołach, w podręcznikach od religii i wychowania do życia w rodzinie, w temacie seksualności roi się od dewocyjnych bzdur. Antykoncepcja – zło, masturbacja – zło, jakieś pierdy o tym, że seks bez ślubu preferują zazwyczaj ci, którzy mieli najsłabsze wyniki w szkole... Gdzie konkretny program przeciwko przemocy seksualnej, tłumaczenie młodym ludziom zagrożeń i problemów związanych z obcowaniem płciowym? Nie ma.

Komentarze   

 
0 #2 Jakub 2017-09-18 15:15
Zespół metalowy zgwałcił fankę... winna katecheza. Pan Żbikowski jest mistrzem sofistyki.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #1 Jan 2017-09-14 19:13
"...Znany na całym świecie polski zespół metalowy Decapitated,... " - he...? Muzycy ...? Czy dziwacy ...? Dobrze, ze stało sie to w USA bo w Polsce tacy jak Pan na pewno by ich wybronili. Tam tak sie nie pitolą - prawo jest rowne dla wszystkich - niejaki Polanski czy Kasia Figura o tym sie przekonali. Oczywiscie, zbiorowemu gwałtowi jakiemu dopuscili sie "znani na całym świecie muzycy" winni są "... w szkołach, w podręcznikach od religii i wychowania do życia w rodzinie, w temacie seksualności roi się od dewocyjnych bzdur. Antykoncepcja – zło, masturbacja – zło, jakieś pierdy o tym, że seks bez ślubu preferują zazwyczaj ci, którzy mieli najsłabsze wyniki w szkole...". Gdzieś sie Pan pogubił panie Filipie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem