środa, 23 maja
16:58

Powiemy wam, jak żyć

Kolejne próby sekowania death metalowego zespołu Behemoth (z naszym naczelnym krajowym satanistą, Adamem „Nergalem” Darskim), tym razem w Szczecinku. Burmistrz miasta jednak nie widział problemu i pozwolił na koncert. Inaczej było parę lat temu w Poznaniu, gdzie rektor Uniwersytetu Medycznego, pod którego podlegał nieistniejący już klub „Eskulap”, skutecznie imprezę zablokował (szkoda, że biedaczyna nie wie, kto u niego studiuje, bo nierzadko bywali to ludzie o podobnych do Nergala fascynacjach muzycznych i poglądowych. Pracują w branży i – o dziwo –pomagają ludziom). Trzeba tutaj wspomnieć, że Darski z każdej batalii sądowej o znieważanie uczuć religijnych wychodził zwycięsko. W miejscowym kościele odbyło się nabożeństwo w intencji tych przygłupów w skórach i ciężkich butach, niestety, piorun nie trzasnął.
Jacek Karnowski na stronie wPolityce.pl obwieścił, że TVP można by odpolitycznić, gdyby nie to, że państwowa telewizja musi dawać odpór lewackim mediom. Pomińmy już bełkot prawicowego pana redaktora, ale... sam przyznał, że TVP nie jest bezstronna. Postuluje zatem zamknięcie pozostałych stacji telewizyjnych, bo wtedy będzie normalnie i nie trzeba będzie kombinować. A mi się wydawało zawsze, że media dają prawo do wypowiedzenia się wszystkim stronom, a materiały informacyjne mają być po prostu informacyjne, a nie nasączone ideologiami. Naiwniak.

Komentarze   

 
0 #1 Jan 2017-09-14 10:26
Panie Filipie - szukam Pana artykuów psioczących na "bełkot lewicowego pana redaktora" z czasow kiedy to rzad pod egidą PO/PSL kontrolował w 100% (po uprzednim wyrzuceniu bełkoczących dziennikarzy prawicowych) TVP a w dodatku miał serdeczne, pełne wsparcie pozostałych stacji TV w Polsce. Pisał pan cos wtedy o bezstronności TVP (kiedy taka nie była na pewno) ...? Nigdzie nie moge znalezć - a może Pan w tym czasie nie pracowął w Głosie...? A moze napisze Pan cos na temat bełkotu dzisiejszej opozycji...? Przeciez wypowiedzi tuzów z tej strony sa nie do przebicia przez najlepszych kabareciarzy ... Wywiad Budki dla Zeit mógłby pan, np. , opisać.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem