sobota, 17 listopada
02:56

Czym chata bogata

KANDYDAT NA KUPCA XX-LECIA (NR 1)

Chociaż nie jest mieszkańcem naszego powiatu, to związany jest z Gołańczą od dwudziestu lat. Właśnie wtedy ZBIGNIEW AMBROZIK otworzył tam swój pierwszy sklep.

ambrozik-zbigniewambrozik-zbigniew

Zbigniew Ambrozik jest właścicielem dwóch sklepów spożywczych w Gołańczy: na ul. Libelta oraz na Rynku. Swoją działalność prowadzi już od dwudziestu lat. - Nie wahałem się ani przez chwilę, kiedy otworzyłem swój pierwszy sklep. Wcześniej miałem bowiem sad, więc sprzedawałem warzywa i owoce - wspomina właściciel.SAMOOBSŁUGOWA CHATA
Historia pana Zbigniewa rozpoczyna się w 1990 roku, kiedy ukończył technikum rolnicze w Gołanczy. - Mój profesor był radnym w Gołańczy. Zaproponował mi otwarcie działalności po geesowskim sklepie. Zgodziłem się - przypomina sobie Z. Ambrozik, który do dziś nie żałuje tej decyzji. Z początku sklepik był mały, a obsługa tradycyjna zza lady. Trzy lata temu nad drzwiami zawisł szyld „Chata Polska”. Dziś sklep jest o wiele większy, a klienci sami mogą wybierać towar na półkach. Pan Zbigniew ma również sklep spożywczy na Rynku. Właściciel zatrudnia łącznie dziesięć osób. Wyuczył także około trzydzieściorga młodych sprzedawców, z których część zatrudnił.

MYŚLISTWO TO JEGO PASJA
Pan Zbigniew przez całe życie mieszka w Kcyni, jednak czuje się także mieszkańcem Gołańczy. W pracy spędza 11- 12 godzin dziennie. W handlu pomaga mu jego żona Ewa, która pojawia się w firmie już o godz. 5.30. Małżeństwo ma dwójkę dorosłych już dzieci: Agatę i Radka.
Chociaż Z. Ambrozik ma mało czasu na przyjemności, to stara się nie zapominać o swoich zainteresowaniach. - Jestem myśliwym od piętnastu lat - przyznaje pan Zbigniew, który oprócz tego jest prezesem Koła Łowieckiego „Knieja” w Łabiszynie. Łowiectwem zaraził także syna, który równie chętnie jeździ na polowania.

 

GŁOSUJ PRZEZ SMS

Jeśli według Ciebie kupcem XX-lecia powinien zostać Zbigniew Ambrozik - na numer 71826 wyślij SMS o treści GWK.1

Koszt wysłania jednego SMS-a to 1 zł netto (1,22 zł brutto). Jeden wysłany SMS to jeden głos. Ostateczny termin przesyłania SMS-ów upływa 30 września o godz. 24.00.

Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy nagrody rzeczowe, ufundowane przez naszego partnera biznesowego OPEL NIEDBAŁA.

 

Komentarze   

 
+5 #1 kasjerka 2018-08-18 20:11
Ten też tak płaci jak ten filantrop z Wągrowca?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem