wtorek, 10 grudnia
00:54

Furry Jagody

Ma dopiero jedenaście lat, ogromny talent oraz artystyczną duszę. Damasławianka JAGODA NOWAK zajmuje się niezwykłą sztuką rysunku, jaką jest furry.

Postaci, które pojawiają się na rysunkach Jagody Nowak, są zwane potocznie „furry”, czyli zwierzęta z ciałem człowieka. Dziewczynka bardzo lubi rysować, robi to praktycznie od wielu lat, wybrała taką formę, ponieważ jest ona przyjemna w rysowaniu.
- Technika jest różna, zależy od tematu rysunku. Najczęściej jest to grafika komputerowa -przyznaje Jagoda. - Wykonuję też prace w ołówku, przy użyciu cienkopisów i markerów. Rysuję „od zawsze”. Wiadomo, że z wiekiem rysunki nabierały nowego wymiaru, aż wreszcie znalazłam rodzaj, który mi najbardziej odpowiada. Pierwszy rysunek powstał dobrych parę lat temu. Od tego czasu mój styl rysowania się bardzo zmienił. Wspomniane „furry” to coś, co nie podlega żadnym zasadom - dodaje dziewczynka. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 39 Z 26 WRZEŚNIA 2018 R.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem