poniedz., 25 marca
14:09

Słaba płeć, a jednak nie!

Wszystkie jesteśmy piękne, a seksapil to nasza broń kobieca. Kobiety są silne, mocniejsze psychicznie (chyba się panom nie naraziłam?), bardziej zorganizowane. Przejrzałam też różne strony redakcji dziennikarskich, a tam w większości zdecydowanej sami redaktorzy i dziennikarze. U nas też „króluję” sama. (...)

Wiesia Gryczka – instruktorka nauki jazdy
Od dziesięciu lat jest instruktorem nauki jazdy na kategorie: AM, A2, A1, A, B1, B. również jedną z niewielu kobiet, które posiadają uprawnienia do szkolenie przyszłych motocyklistów. Praca instruktora wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Polega na przekazywaniu wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym, techniki prowadzenia pojazdów i wyuczeniu odpowiednich nawyków.(...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 10 Z 7 MARCA 2018 R.

 

Komentarze   

 
-65 #6 Aga 2018-03-21 20:48
Ja wam ludzie proponuje powtórzyć naukę czytania ze zrozumieniem :) NIE NAPISAŁAM NIGDZIE ZE DOBRE JEST JEŻDŻENIE JAK IDIOTA, Takie przechodzenie ze skrajności w skrajność jest bez sensu :)
Dałam przykład kierowców których powinno się doszkalać ;) i zostanę przy tym, bez znaczenia od tego czy coś innego jest gorsze lub nie :))
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+64 #5 Jan 2018-03-20 05:36
Cytuję Aga:
Najniebezpieczniejsi kierowcy to osoby w podeszłym wieku! W ograniczeniu do 50 jadą 30, , które machają żeby jechać, bo nie wie kto ma pierwszeństwo. Od pewnego wieku obowiązkowe powinny być dodatkowe szkolenia i przeprowadzenie badań, które stwierdza czy kierowca może bezpiecznie poruszać się po drodze!

Pani Ag0 - prosze mi wierzyć - 100 razy lepeij spotkac taka starszą osobe jadącą 30 km na godzine niz młodego debila, z super refleksem i nadzwyczjnymi umiejetnosciami jadacymi setkę- z tą starszą osoba to zaliczy Pani najwyżej stłuczkę. A i to o zdarza sie nadzwyczj rzadko ... Młody "bohater" zabije panią- to sie zdarza nadzwyczaj często (nie bez powodu "miszczowie kierownicy" płaca horrendalne OC). Gdy Pani dorosnie to zapewne zrozumie prawa czystej fizyki. Poza tym - w Wągrowcu, samym mieście 30 km /h to jest bezpieczna, maksymalana predkość. Moze sie pani zdziwi, ale w wielu niemieckich miasteczkach 30 km / h to normalne ograniczenie ....
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+67 #4 wiola 2018-03-17 22:27
[quote name="Aga"]Najn iebezpieczniejs i kierowcy to osoby w podeszłym wieku! W ograniczeniu do 50 jadą 30, wiele razy widziałam Pana który ma problemy z odczytaniem kartek w sklepach a po zakupach wsiada za kółko! Nie wspomnę tu o znajomości przepisów- wystraszone starsze kobiety za kółkiem na skrzyżowaniu, które machają żeby jechać, bo nie wie kto ma pierwszeństwo. Od pewnego wieku obowiązkowe powinny być dodatkowe szkolenia i przeprowadzenie badań, które stwierdza czy kierowca może bezpiecznie poruszać się po


LEPIEJ TUMANIE JECHAC 30STKĄ NIŻ JAK GÓWNIARZE 100KĄ !!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-71 #3 Aga 2018-03-17 20:27
Najniebezpieczn iejsi kierowcy to osoby w podeszłym wieku! W ograniczeniu do 50 jadą 30, wiele razy widziałam Pana który ma problemy z odczytaniem kartek w sklepach a po zakupach wsiada za kółko! Nie wspomnę tu o znajomości przepisów- wystraszone starsze kobiety za kółkiem na skrzyżowaniu, które machają żeby jechać, bo nie wie kto ma pierwszeństwo. Od pewnego wieku obowiązkowe powinny być dodatkowe szkolenia i przeprowadzenie badań, które stwierdza czy kierowca może bezpiecznie poruszać się po drodze!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-107 #2 Inga 2018-03-08 08:40
Cytuję ela:
i jak ich uczysz?
aż strach jechac kolo tych niby kursantów !!!

Proszę pamiętać, że Pani kiedyś też była "niby kursantem" :). Życzę miłego dnia i więcej wyrozumiałości :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+126 #1 ela 2018-03-07 16:24
i jak ich uczysz?
aż strach jechac kolo tych niby kursantów !!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem