950X120A

 

wtorek, 15 października
17:13

Do kina w bibliotece

Już nie tylko Wągrowiec i Mieścisko będą miały swoje kino. Wkrótce zasiądziemy na widowni Małego Kina Społecznościowego w Skokach

- Niebawem w bibliotece, ruszą prace, których efektem będzie profesjonalna sala kinowa. Na II piętrze budynku powstanie amfiteatralna, czteropoziomowa widownia, zamontowane zostaną ekran i projektor. Akustyczne ściany, całkowite zaciemnienie i odpowiedniej jakości nagłośnienie sprawią, że obecna sala lekcyjna przeobrazi się w swoisty raj dla kinomanów - wyjaśnia Elżbieta Skrzypczak, dyrektor biblioteki.
Na pytanie: dlaczego kino? dyrektorka argumentuje, że metamorfoza biblioteki publicznej sprawiła, iż dużym powodzeniem w jej wnętrzu cieszą się liczne zajęcia i wydarzenia. Brakuje jednakże miejsca integrującego entuzjastów kina i pozwalającego na wygodne oglądanie filmów. - W kinie prezentowane będą filmy niszowe, edukacyjne (NHEF dla dzieci i młodzieży szkolnej) oraz komercyjne. Będą liczne filmowe eventy, festiwale, pokazy dzienne i nocne - dodaje E. Skrzypczak.
Z uzyskanych informacji wynika, że w MKS-ie nie będziemy wyłącznie widzami. Odwiedzający kino będą mogli zdecydować o repertuarze albo zamówić seans, np. na urodzinowe, rodzinne lub towarzyskie spotkanie. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 29 Z 17 LIPCA 2019 R.

Komentarze   

 
+11 #2 Jadwiga 2019-08-15 07:13
Cytuję pfff:
Bu ha ha ha - profesjonalna :lol:
Och, och,chwalić się umiemy koncertowo. No i plaża jest nad rzeczką zwaną Smródką. Skoki to kraina mlekiem i miodem płynąca.

Wierzę w mądrość naszej Rady, na którą głosowałam i myślę,że nie da się omamić dziwnymi pomysłami pani S.W Skokach ludzie czekają na mądre decyzje, a nie kolejne kosztowne fanaberie i pomysły z kosmosu pani S.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-5 #1 pfff 2019-08-01 16:49
Bu ha ha ha - profesjonalna :lol:
Och, och,chwalić się umiemy koncertowo. No i plaża jest nad rzeczką zwaną Smródką. Skoki to kraina mlekiem i miodem płynąca.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem