950X120A

 

poniedz., 16 grudnia
00:44

I Bóg stworzył Bardotkę...

Z karierą aktorską „Bardotka” pożegnała się w wieku 39 lat, co wywołało powszechne zdziwienie. BRIGITTE BARDOT porzuciła wizerunek seksbomby i została obrończynią praw zwierząt.

Także na przykład naszych wilków w Bieszczadach. Korespondowała o tym zresztą obficie z ówczesnym prezydentem Lechem Wałęsą. A dla nas czyni to okazję, żeby przypomnieć, jak się to wszystko zaczęło.

PROZAICZNIE
Jest rok 1955 i po bulwarze La Croissette w Cannes w stroju więcej niż zalotnym paraduje 18-letnia panienka. Nazywa się Brigitte Bardot i jej top był bez ramiączek. Dziś powiedzieliby, że Bardotka nosiła bardotkę. Została uprzejmie sfotografowana, ale nie do tego stopnia, by zapraszać ją na finałowy bankiet. I ona to sobie zapamiętała... Kiedy w 1956 roku została gwiazdą przewodnią festiwalu w związku z głośnym filmem „I Bóg stworzył kobietę...” (gdzie pokazała się w ogóle bez żadnych ramiączek), nie dość, że odmówiła przybycia na bankiet festiwalowy, to jeszcze w tym czasie urządziła własny. Na jachcie. I to do niej przyszły największe sławy. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 44 Z 31 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

Komentarze   

 
0 #4 Tak! 2018-11-01 14:32
Łojezusicku! Co za ambitne tematy w tej gazetce!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #3 Jan 2018-10-30 11:20
Cytuję Omen:
Jak się dowiedziały, że do Paryża przyjechałeś to się poubierały

Colera, moze masz rację - faktycznie, wiekszość z nich była zakutana po sam nos, tyko te czarne oczy błyskały zza chust. A cieplo juz było przełoma maja I czerwca ... Całe szczęście, ze nasze Polki nie boja się mnie i zimna w czerwcu. Odzyłem zaraz po powrocie
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #2 Omen 2018-10-30 08:43
Cytuję Jan:
Kurcze, spedziłem dwa tygodnie w tym Paryzu i szczerzez mówiąc - o wiele, wiele więcje takich "bardotek" mozna dzis spotkać na ulicach naszych miasteczek i wioseczek niż tam. Wyjechały z Francji czy jakiegos takiego pecha miałem?

Jak się dowiedziały, że do Paryża przyjechałeś to się poubierały
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-2 #1 Jan 2018-10-30 06:40
Kurcze, spedziłem dwa tygodnie w tym Paryzu i szczerzez mówiąc - o wiele, wiele więcje takich "bardotek" mozna dzis spotkać na ulicach naszych miasteczek i wioseczek niż tam. Wyjechały z Francji czy jakiegos takiego pecha miałem?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem