sobota, 15 grudnia
19:32

Nie zwalniamy tempa

W listopadzie światło dzienne ujrzała druga płyta wągrowieckiego duetu Youth Novels „Chaos I Create”. O najnowszym materiale, promujących go koncertach i ewolucji zespołu z ANIĄ BABRAKOWSKĄ i EMILEM NOWAKIEM rozmawia Konrad Szadkowski.

FOT. Ola GajdoszFOT. Ola Gajdosz

Jak wspominacie swój początek, kiedy zadebiutowaliście i jakie były pierwsze reakcje na Waszą muzykę?
Ania Babrakowska: - Nasza działalność rozpoczęła się od umieszczenia w sieci utworu „Marionette” z tekstem naszego przyjaciela, Sebastiana Romanowskiego. Ten pierwszy rok był totalnym zaskoczeniem. Nie byliśmy w stanie pojąć tego, co się dzieje. Wiesz, jesteś normalnym nastolatkiem, który idzie do liceum, a tutaj nagle spełnia się twoje nieosiągalne marzenie. Udało nam się wydać pierwszą płytę, która była bardzo dobrze przyjęta, zarówno przez krytyków, jak i słuchaczy, co dało nam wiele siły do dalszego działania.
Emil Nowak: - Pierwszy rok naszej działalności był pełen przygód i emocji. Na pewno jednym z najważniejszych wydarzeń było wydanie epki „I Used to Wreck it All” i zagranie na takich festiwalach jak Open`er i Spring Break. Byliśmy wtedy bardzo podekscytowani, szczególnie podczas festiwali. Mogliśmy poznać je zupełnie z innej strony. Tym razem już nie tylko jako słuchacze, ale też wykonawcy. (...)

WIĘCEJ W ŚRODOWYM WYDANIU GŁOSU NR 4 Z 24 STYCZNIA 2018 R.

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem