baner


 

sobota, 23 lutego
00:26

Magicznie mimo przeszkód

Fot. Archiwum Jakuba KadowaFot. Archiwum Jakuba Kadowa

W ubiegły weekend tysiące ludzi bawiło się na XXII Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. O swoich przeżyciach i refleksjach opowiedział nam JAKUB KADOW z Wągrowca, który spędził weekend na festiwalu razem z ekipą znajomych.

Woodstock jest najbardziej paradoksalnym festiwalem, na który jeżdżę. Gdy zbliża się data wyjazdu, kochasz ten festiwal i chcesz na nim być jak najszybciej, ale już podczas przejścia jedną z dróg miasteczka festiwalowego, kiedy przebijasz się przez tłumy ludzi, którzy trącają cię i ocierają się o ciebie, już go nienawidzisz (...)

Jeśli chodzi o sam tegoroczny festiwal, jak zawsze magiczny, to z wielu względów nie był tak idealny jak w poprzednich latach. Niestety, powodem jest polityka, ponieważ partia rządząca naszym krajem bardzo „najeżdża” Jurka Owsiaka, który robi naprawdę wszystko, żeby ten festiwal był najlepszy na świecie.
Restrykcje, które zostały wprowadzone w tym roku, nie ułatwiały życia, wręcz utrudniały. Na przykład nie można było w upalną sobotę napić się zimnego piwka pod sceną, słuchając jakiegoś koncertu. Wydzielono strefy wolne od alkoholu. Kolejną, łatwą do zauważenia zmianą było zwiększenie ilości personelu. Naprawdę roiło się od Pokojowego Patrolu, który pilnował porządku, jednak to akurat bardzo dobra zmiana, ponieważ bezpieczeństwa nigdy za wiele.
Kolejną sprawą była śmieszna restrykcja dotycząca ogrodzenia festiwalu -7 km płotu, który i tak w niektórych miejscach leżał i nie spełniał wyznaczonych funkcji. Według mnie to głupota i niepotrzebna strata pieniędzy sponsorów (...)

Więcej w środowym wydaniu Głosu nr 29 z 20 lipca 2016 r.

 

Dodaj komentarz

Regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Aquapark uzaleznienia pakos224px

 

 

Wielkopolskapowiat_wagrowiecki_herbMiasto_WagrowiecGmina_Wagrowiec1_skoki2_golancz3_damaslawek4_miescisko5_wapno
interiaangoragazeta prawnagazety lokalnegłos wielkopolskiitv wągrowiecjamajkakreisbotemotel-azylpietrakradio merkurysdpspltok fmwielspinwillisch_logo
aquapark_wagrowiecnielbaSTART-logo bgzPalucki Bank Spoldzielczy

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem