Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany
ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z
Polityką Prywatności.

Baner WZ w Wgrowcu - czerwiec 2014 - 1000x100 pikseli
tobacamp
News
Samsung poszukuje pracowników
środa, 01 października 2014 18:38
samsung
Samsung Electronics Poland Manufacturing z siedzibą we Wronkach rozpoczął rekrutacje pracowników w Wągrowcu oraz powiecie wągrowieckim.
Dynamiczny rozwój firmy oraz nowe, wdrażane przez nią projekty sprawiają, że firma Samsung chce zatrudnić kilkuset nowych pracowników. W związku z tym Samsung podjął współpracę m.in. z Powiatowym Urzędem Pracy w Wągrowcu, z którym wspólnie organizuje spotkania rekrutacyjne z potencjalnymi kandydatami również na terenie miasta i powiatu wągrowieckiego.
 
Nowy dyrektor wodociągów już rządzi
środa, 01 października 2014 18:24
Tuliszkiewicz szymon
Szymon Tuliszkiewicz dzisiaj objął stanowisko dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wągrowcu.
Nowy dyrektor to młody mężczyzna w wieku 33 lat z przygotowaniem ekonomicznym, który wygrał konkurs na to stanowisko. Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu (kierunek ekonomia o specjalizacji ekonomika gospodarki żywnościowej). Ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie doradztwa podatkowego w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i zarządzanie nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
 
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)


Lustrzanka Sony czeka na Ciebie!
środa, 01 października 2014 17:42

nowe sony alpha 230 330 380 02
Przypominamy, że do 13 października do godz. 12 można głosować na najlepsze zdjęcia w naszym konkursie "Wakacje w obiektywie".

Zdjęcia można zobaczyć na stronie internetowej www.gloswagrowiecki.pl. Pod każdym umieszczonym zdjęciem zamieszczony jest odpowiedni kod, który należy wpisać w treści SMS-a (np. GWZ.17) i wysłać pod nr 72601. Koszt SMS-a 2 zł + VAT.

 
Pielęgniarki zastrajkują
środa, 01 października 2014 17:27

 

pielegniarka 1 1 4

Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych zadecydował o przeprowadzeniu strajku.

Za tydzień, w czwartek przed budynkiem starostwa przez cztery godziny pielęgniarki zaprotestują przeciwko niskim płacom, pracy czasami ponad siły i warunkom w jakich pełnią swoje obowiązki.

 
Gdyńską czeka przebudowa
środa, 01 października 2014 17:01
gdyńska
Jaką gehennę rano przeżywają wągrowczanie, podróżujący autem do Poznania, wiedzą najlepiej oni sami. Zakorkowana ul. Gdyńska wnet przestanie być zmorą kierowców.
Ul. Gdyńską czeka przebudowa na odcinku od mostu nad rzeką Główną do terenów położonych już poza terenem Poznania, w gminie Czerwonak (łącznie to ponad 3 kilometry). Gdyńska stanie się szersza, czyli kierowcy będą mieli po dwa pasy ruchu w każdą stronę, ale musi zniknąć pięć budynków mieszkalnych przy tej ulicy.
 
Za rozbój grozi 12 lat więzienia
środa, 01 października 2014 14:41
policja-121895-160895
W nocy z sobotę na niedzielę wągrowieccy policjanci zatrzymali grupę osób podejrzaną o dokonanie rozboju na jednym z mieszkańców Wagrowca.
W niedzielę, 28 września ok godz. 0.55 oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o zdarzeniu, w którym grupa osób na ulicy Gnieźnieńskiej przy użyciu gróźb miała siłą odebrać sportową bluzę przechodzącemu tamtędy mężczyźnie.
 
Wypadki śmiertelne pod nadzorem prokuratury
wtorek, 30 września 2014 23:38
Rowerzysta
Prokuratura Rejonowa w Wągrowcu nadzoruje postępowania w sprawach wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, do których doszło 9 i 13 września 2014 r.

Do pierwszego wypadku doszło 9 września br. na jednym ze skrzyżowań w Wągrowcu. Kierujący samochodem marki Citroen Berlingo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka samochodowi marki Renault Scenic i doszło do zderzenia obu pojazdów. Samochód marki Renault Scenic w wyniku uderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu i potrącił jadącego tym pasem rowerzystę. Rowerzysta 73-letni Robert M. doznał urazu wielonarządowego i poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.
 
W najnowszym wydaniu Głosu Wągrowieckiego
wtorek, 30 września 2014 23:19
zajawka gw40 2014Walczy o życie...
Po uderzeniu w drzewo w Popowie Kościelnym Zbigniew P. został przetransportowany helikopterem do szpitala w Bydgoszczy, gdzie walczy o życie. Pozostała dwójka uczestników wypadku trafiła na wągrowiecki oddział.

To jest służba!
O sytuacji w wągrowieckiej policji i trudach pracy rozmawiamy z komendant mł. insp. Magdaleną Sławińską.

Nie chcą smrodu
Mieszkańcy Łęgowa ostrzegają, że wyjdą na ulice protestować przeciw nowemu zakładowi.

Będzie praca po szkole
Uczniowie szkoły zawodowej Cechu Rzemiosł Różnych nie muszą martwić się o zatrudnienie.

Kolorowy dzień
Całe rodziny przyszły żegnać lato i witać piękną, złotą jesień.
 
Postawili na rodzinę
wtorek, 30 września 2014 22:37

Gołaszewo 2Potyczki rodzinne? Owszem, ale tylko w duchu sportowej rywalizacji.

 
Radni pogodzili się... na zdjęciu?
poniedziałek, 29 września 2014 20:29
rada
Wągrowieccy radni miejscy już liczą dni do końca kadencji.
Animozje wśród niektórych miejskich rajców SW 2000, którzy zamierzają ubiegać się o ponowny wybór, nie przeszkodziły im dziś wspólnie sfotografować się na tle ratusza tuż przed rozpoczęciem przedostatniej sesji rady.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 383

Głos Wągrowiecki na Facebooku
Copyright(c) 1998 - 2010 Wągrowiecka Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. | All rights reserved